Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-4996 (5470932)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 109 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Притульський Віктор Артемович
Дата контролю:8 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Вчора писав звернення і мені декілька разів дзвонили розпитували що і як не почистили. На всі питання я відповів.
Але сьогодні ми знову бачимо ту саму картину - сніг з одного боку прибрали, а з іншого навіть не намагались. При цьому один з мешканців, який є в чаті будинку просив 4-х людей, які чистили сніг праворуч сьогодні прибрати і ліворуч. Але, як бачимо, сніг все ще на місці. Там вже збирається купа води. Ходити неможливо. Скоро розтане все і буде озеро.
Ось фото (там де прибирають сніг - десь 11 година і зараз, 15:00).
Прошу провести роботу з співробітниками, які мають прибирати сніг і нарешті зробити якісну роботу, яка дозволить не плавати мешканцям і гостям пробиваючись до власної оселі. Фото зроблені небайдужими мешканцями.