Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-1585 (5470935)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Пропозиції щодо вдосконалення роботи маршрутних таксі
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Прудов Володимир Юрійович
Дата контролю:22 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

У відповідб на моє звернення № З-739/1 від 21.01.2019 р щодо законності роботи пасажирвького перевезення 539 маршрутного таксі, Комунальною службою перевезень [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Прудов Володимир Юрійович було надано наступну відповідь:

Шановний Олександре Володимировичу!
Маршрут № 539 обслуговує автомобільний перевізник ПП «Базальт».
У зв’язку з тим, що Договір про надання послуг з питань організації перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Києва на маршрут № 539 закінчився, то Організатором пасажирських перевезень у м. Києві - Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) буде проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування м. Києва.

З наведеного, вбачаю порушення зі сторони перевізника, права на пасажирські перевезення без законних на те пісдтав, у звязку з продовженням роботи вказаного перевізника на маршруті №539, Прошу здійснити перевірку законності діяльності 539 автобусного перевезення без договору між ПП ”Базальт ” та КМДА.