Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5003 (5471027)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:Сектор взаїмодії [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Юріна Дар`я Вікторівна
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня.
Кожен ранок по вулиці Новоконстянтинівська утворюється пробка в сторону подолу з боку оболоні. Велику роль грає світлофор на перетині вулиць Новоконстянтинівська, Аляб’єва. На цьому світлофорі весь лівий ряд, всупереч знаку «тільки прямо», повертає наліво. Прошу вирішити ситуацію. Фотографії додаю.