Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4036 (5471064)
Зареєстровано:7 Лютого 2019
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Управління екології та природних ресурсів [Мальований Андрій Миколайович]
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

В районi авiазаводу Антонов з труби йде чорний дим вже не перший день. Я знаходжусь за адрессою Осiння 33, дим поки що не прямував в напрямку нашого будинку. Поки що дим йшов в напрямку вул. Iрпiнська. Токсичнi викиди можуть негативно вплинути на здоров’я громадян Святошинського району. Будь ласка, з’ясуйте, наскiльки небеспечна дана ситуацiя i зробiть все можливе, щоб уникнути негативних наслiдкiв.

Додаю файли: