Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8483 (5471297)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Дніпровська РДА) [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Прогонюк Сергій Тарасович
Дата контролю:11 Лютого 2019
Статус:Виконано власними силами заявника
 
Текст звернення

Прошу включити до плану прибирання снігу ділянку тротуару вздовж проїзду від бульвару І. Шамо до буд №6.
Для полегшання розуміння додаю фото.
Справа в тому, що сквер прибирає Зеленбуд району (доречі гарно прибирають - пропоную преміювати) а тротуар вздовж кордону скверу до прибудинкової території не прибирається ніким. А там ходять люди, а ще й діти до школи.