Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-1001 (5471317)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК) [], виконавець: Голова ЖБК
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Забит дорожный сток. внутри забит землей. локацию и состояние стока смотрите на фото