Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4305 (5471350)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 411 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Вакуленко В. Ф.
Дата контролю:13 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Хочеться «подякувати» від імені мешканців першого під’їзду б.14 по вул. Бойченка за сміттєвий контейнер сусіднього будинку 27 (Малишка) під нашими вікнами директору КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» С. Прогонюку, а також всім членам комісії Дніпровської райдержадміністрації на чолі з П.В. Онофрійчуком, які дали згоду на незаконне перенесення цього контейнера з його попереднього місця (де він стояв протягом 48 років і куди вільно дістається сміттєвоз). Який «доглянутий і прибраний» газон ми постійно бачимо просто зі своїх вікон, видно з фото. А головне - поруч дитячі й спортивний майданчики, отже діти грають фактично на новоствореному сміттєзвалищі. Невже КМДА, за ініціативою якої з’являються нові або ремонтуються вже існуючі дитячі й спортивні майданчики, розчищаються і благоустроюються прибудинкові території, місця для відпочинку киян, не може прийняти рішення про повернення якогось контейнеру на його законне місце, подалі від багатоповерхівок, дітей і зелених насаджень?