Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5038 (5471393)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Незадовільний стан опори для освітлення
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Панчій Тарас Михайлович]
Дата контролю:7 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Соломянський район

вул Борщагівська 97

на зеленій зоні біля гаражного кооперативу валяються ДВА старих розбитих бетоних стовпа освітлення

які там не повинні знаходитись

оскільки ця територія закріплена за КП ІНДУСТРІАЛЬНЕ -
то прошу КП ІНДУСТРІАЛЬНЕ
вивезти звідти ці два бетонних артефакти