Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4313 (5471405)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД - 411 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Вакуленко В. Ф.
Дата контролю:13 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Хочеться «подякувати» від імені мешканців першого під’їзду б.14 по вул. Бойченка за сміттєвий контейнер сусіднього будинку 27 (Малишка) під нашими вікнами директору КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» С. Прогонюку, а також всім членам комісії Дніпровської райдержадміністрації на чолі з П.В. Онофрійчуком, які дали згоду на незаконне перенесення цього контейнера з його попереднього місця (де він стояв протягом 48 років і куди вільно дістається сміттєвоз). Який «доглянутий і прибраний» газон ми постійно бачимо просто зі своїх вікон, видно з фото. А головне - поруч дитячі й спортивний майданчики, отже діти грають фактично на новоствореному сміттєзвалищі. Невже КМДА, за ініціативою якої з’являються нові або ремонтуються вже існуючі дитячі й спортивні майданчики, розчищаються і благоустроюються прибудинкові території, місця для відпочинку киян, не може прийняти рішення про повернення якогось контейнеру на його законне місце, подалі від багатоповерхівок, дітей і зелених насаджень?