Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-2386 (5471419)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:26 Березня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

У зв’язку із відсутністю сміттєвих баків, або через інші проблеми, місцеві жителі викидають сміття прямо на тротуар перед будинком. Потім це сміття розкидається по прилеглій території собаками та вітром. Проблема існує тривалий час і не знаходить свого вирішення.
Прошу здійснити заходи по усуненню проблеми.