Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ц-313 (5471426)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:Сектор транспорту [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Компанець Сергій Іванович
Дата контролю:5 Березня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Вздовж вулиці Юрія Гагаріна в районі автозаправної станції KLO, за адресою Карельський провулок 3-а, будівельники що проводять ремонтні роботи на вказаній автозаправній станції повністю прибрали весь тротуар вздовж автозаправної станції. Відвідувачі автозаправки паркують автомобілі просто на місці тротуара та пішоходного переходу що створює незручності для пішоходів та створює небезпеку для їх життя та здоров’я. Внаслідок чого люди змушені виходити на проїзджу частину для руху автомобілів по автозаправній станції ризикуючи потрапити під колеса. Обрім того відсутня дорожня розмітка, а саме 1.14.3 та демонтовано дорожні знаки 5.35.1, 5.35.2 відповідно до правил дорожнього руху, які раніше були втановлені на цьому місці.

Прошу відновити дорожню розмітку 1.14.3 та дорожні знаки 5.35.1, 5.35.2 відповідно до правил дорожнього руху на місці знесеного тротуару для забезпечення безпеки пішоходів на вказаній ділянці.