Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-1996 (5471434)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Раціоналізаторські пропозиції
Відповідальний:Комунальне підприємство ”ШЕУ” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: Дорошенко Юрій Валерійович
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

зупинка називається Вулиця БАСЕЙНА автобуса 55,тролейбусів 14,15 на перехресті Руставелі-Басейна

від таяння снігу утворюються великі калюжі.стоїть вода.стоку немає.
так само ,коли йдуть дощі у будь-яку пору року.

проїжджаючі авто забризкують людей,які стоять на зупинці!!!

вже кілька років,як ця зупинка стала стаціонарною(раніше була тільки за вимогою)
зроблені від недавно стовпці,які відмежовують смугу громадського транспорту, унеможливлюють здатність авто об’їжджати калюжі і тому при негоді люди,які очікують на автобус-тролейбус, вимушені знаходитись поза облаштованої зупинки,а саме-поміж припаркованих авто на узбіччі.
ПРОСИМО відповідні служби зробити новий сток для води безпосередньо навпроти цієї зупинки.

з повагою небайдужі кияни