Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-707 (5471553)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:11 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу систематично, а не лише після звернення, своєчасно чистити пішохідний прохід від вулиці Деміївська до Голосіївському проспекту, що проходить поряд з Голосіївською РДА (між РДА та школою). Наразі прохід викрито слизьким снігом та льодом. Фото додаю.