Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5054 (5471579)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Черній Віктор Данилович]
Дата контролю:8 Березня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Звернення направити до КП ”Центр організації дорожнього руху”
Прошу на перехресті зняти знак Знак 4.4 ”Рух прямо або праворуч” для можливості розвороту для заїзду до будинків пр. Г.Сталінграду 63, 63а, 61 та 61а, бо заїхати до них рухаючись від метро Герої Дніпра не можливо.
Прошу зробити розрив для заїзду до будинків пр. Г.Сталінграду 63, 63а, 61 та 61а, бо заїхати до них рухаючись від метро Герої Дніпра не можливо, на перехрестях встановлено знаки забороняючі розворот.

Відписуватися текстом, що «Повідомляємо, що розрив між лініями дорожньої розмітки 1.13 на пр. Г. Сталінграду, не передбачений схемою організації дорожнього руху на цій вулиці.» НЕ ПОТРІБНО.
ЯКЩО Є ЗВЕРНЕННЯ ТО ТРЕБА ЗМІНИТИ СХЕМУ ЧИ РОЗМІТКИ ЧИ ЗНАКУ НА СВІТЛОФОРІ.
ЯКЩО ВИ НЕ БАЧИТЕ ПРОБЛЕМИ ПОГАНО ПРОДУМАНОЇ РОЗМІТКИ ЧИ ЗНАКІВ – ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ПРОБЛЕМИ НЕ МАЄ!!!!!!!!!!!!