Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4079 (5471725)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:13 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На зупинці по вул. М. Тимошенка 21 встановлений кіоск ”Київхліб” та кіоск цигарок, які продають каву та цигарки. Навколо них купи сміття, які вже місяць не прибираються. І це в самому центрі району. Невже працівники Оболонської адміністрації проїзжають поруч з закритими очима!
Їм не сором за таку свою жахливу господарську діяльність!