Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-311 (5471787)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

При виїзді зі двору (між буд 7 та 9 по вул. Йорданська) ( на мапі відмічено точне місце) на вул. Йорданську, встановлено знак обовязковий напрям руху тільки направо ( фото додаю). Тепер тут шалена пробка, просто жах, тепер щоб не порушувати, водій має їхати километр по пробці, аж до вул. приозерна. Зранку це приблизно хвилин 25 займає часу. Вважаю це абсурдом. Прошу прибирати даний знак , оскільки виїзд знаходиться на світлофорі, та поворот на ліво тут є логічним та необхідним.Дякую