Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8564 (5471789)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Дідренц Віра Володимирівна
Дата контролю:13 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Що робить смітник на дитячому майданчику ?
Відписка на звернення не дає Вам дозвіл і тим договірним підписантам на розміщення баків зі сміттям на зеленій зоні дитячого майданчика. При розгляді звернення на зборах біля будинку не було зачитано ні звернення, ні запропоновано місце для переміщення контейнерів не говорячи про обладнання відповідним чином того майданчика. Повторно по причині порушення санітарних норм та не розгляду звернень та не вирішення питання по суті звернення згідно статті 8 Закону України «Про звернення громадян».
Відповідь
Криволапу А. Г.
вул. Зрошувальна, 3-б, кв. 43
м. Київ
Директору
КБУ «Контактний центр м. Києва»
Жуковій Л.П.
Шановний Анатолію Григоровичу!
На Ваше звернення до КБУ «Контактний центр м. Києва» щодо обслуговування житлового будинку № 3-б на вул. Зрошувальна розглянуто в ЖЕД-210 комунального підприємства ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва». За результатом розгляду повідомляємо наступне.
Звернення гр. Криволапа А. Г. згідно статті 8 Закону України «Про звернення громадян» не розглядається. Відповідь надавалася неодноразово.
З повагою
В. о. начальникаЖНД-210Роман КУДОЯР
ВІДПОВІДЬ ПРО НЕРОЗГЛЯД ЦЕ НЕ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ПО СУТІ ЗВЕРНЕННЯ ПОРУШЕННЯ ПРИ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛОЩАДКИ ДЛЯ ТПВ ВАМ ВКАЗАНО З УСІМА АРГУМЕНТАМИ ТА З ВКАЗІВКОЮ ПУНКТУ САНІТАРНИХ НОРМЯКІ ВИ ПОРУШИЛИ ТАК ЩО згідно статті 8 Закону України «Про звернення громадян» ВИ ШАНОВНІ ПОВИННІ ВИРІШИТИ ПИТАННЯ ПО СУТІ ЗВЕРНЕННЯ А НЕ ОРГАНІЗОВУВАТИ ШАБАШІ ТА МОРОЗИТИСЬ ЩОДО НЕРОЗГЛЯДУ