Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1650 (5471812)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 106 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Кравчук Лідія Дмитрівна
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Заявник вкотре скаржиться на бездіяльність Голосіївської районної адміністрації яка за п’ять років не вжила жодних заходів для ремонту асфальтового покриття на прибудинкових теріторіях балансоутримувача ЖЕО 106 , а якщо конкретно то не відремонтовано розбитий в щент асфальт біля житлового будинку по вулиці Васильківська, 55, не відремонтовано жодного квадратного метру тротуару вздовж проспекту Голосіївський, 118-128, не відремонтовано жодного квадратного метру розбитого асфальту біля житлового будинку, 126 корпус, 1, не відремонтовано після розриття та ремонту мереж асфальтове покриття біля житлових будинків по вулиці Васильківська, 47 корпус 1, Васильківська, 53 корпус 1, Васильківська, 55, проспект Голосіївський, 114 . Вище перелічені будинки знаходяться на виборчьому окрузі № 4 який по причнні безглуздого виборчього законодавства не має свого представника в Київраді то і нема кому захистити права громади округу №4. Завдячуючі бездіяльності органгів виконавчьої влади Голосіївського району яка начеб то є тереторіальним органом самовоядування ями які не відремонтовані кожного дня руйнуються та виростають в розмірах і тим самим зростає вартість майбутнього ремонту який як вже п’ять років обіцяють заявнику буде запланований на наступний чи навіть на наступні роки, які саме роки ніхто не уточнює. В цей самий час мер Клічко анонсує будівництво пішохідного мосту на Володимирську гірку від якої мені як мешканцю міста ні якого зиску бо дорога біля мого будинку в ямах та вибоїнах і всі обіцянки мера Клічко про те що він хоче зробити Київ европейськів містом виявляються брехнею. Вимагаю від влади міста вжити всіх заходів ждя ремонту асфальтовгоь покриття за вище вказаними адресами і попередити руйнування асфальтового покриття яке ось ось відбудеться біля будинку де живе заявник, а саме будинку по проспекту Голосіївський, 126 корпус 3 де асфальтове покриття ремонтувалось в останнє в 2010 році і було проведено неякісно. По факту вжитих заходів та прийнятих рішень заявник вимагає надати йому обгрунтовану письмову відповідь та притягнути до відповідальності винних в бездіяльності осіб. ДО заяви додаю фото фіксацію розбитого асфальтового покриття по району який ослуговує ЖЕО 106.