Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5073 (5471832)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:11 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Тротуар вулиці Потєхіна Полковника в м. Києві від самого початку вулиці і до будинку № 10 повністю вкритий льодом. Цей лід ніколи ніхто не прибирає, не посипає спеціальними засобами для його танення. Вулиця розташована на підйомі вгору, що вкрай ускладнює пересування пішоходів по ній. По вказаній ділянці тротуару пролягає щоденний маршрут усіх школярів Потєхіна, що навчаються у 186 школі згідно із закріпленою територією обслуговування, їх батьків, та інших мешканців мікрорайону.
Зазначений стан утримання тротуару створює небезпеку для здоров’я громадян!
Прошу вжити заходів і терміново очистити тротуар від льоду!