Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2060 (5471978)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:13 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.
На протязі майже 2 місяців лежить гора сміття , яка є небеспечною (цвяхи,гострі предмети) на території дитячого майданчика по вул. Олевській 3. Багаторазові звернення у Жек про прибирання сміття не дали результату. Жек списує на ФОП який демонтував МАФ, і залишив гору сміття. Прошу не відповіді хто повинен, а щоб сміття було прибране із застосуванням штрафних санкцій.