Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4100 (5471986)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Біля входу до ст.м. Святошин (між зупинкою тролейбусу №41 та залізничною станцією) розташовано багато МАФів. Десь пів року тому майже всі МАФи знесли, теперь все повернулось назад. Це місце зранку є дуже людним, у метро йдуть люди с тролейбусу, маршруток та електрички. МАФи займають дуже багато місця та заважають проходу. Чи є вони законними там? Чи можна якось вплинути на це? Поставити огородження біля дороги?

Прошу залишити відповідь на сайті.
Заздалегідь вдячна.