Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4352 (5472066)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Герметизація міжпанельних стиків (утеплення стін)
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Губенко Василь Іванович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!

Невстановленими особами 05.02.2019-07.02.2019р. було частково знищено (демонтовано) утеплення будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві та розпочато монтаж невідомої металевої конструкції (припускаю балконної конструкції ) навпроти квартири 4 в будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві.
Припускаю, що зазначені дії проводяться за згодою (або за дорученням) власника квартири №4 в будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві.
Зазначеними діями ці невстановлені особи:
1) частково знищили утеплення будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві;
2) втручаються в конструкцію будинку № 2 по вулиці Уссурійській у місті Києві (здійснюють монтаж металевої конструкції) без згоди балансоутримувача та співвласників квартиру в будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві, та без відповідної дозвільної документації;
3) ставлять під загрозу життя та здоров’я мешканців будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві, оскільки здіснюють ці беззаконні дії в безпосередній близькості до газопровідних труб, через який здійснюється постачання природного газу в будинок №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві.
В зв’язку з вищевикладеним, прошу втрутитись в цю ситуацію та вжити заходів щодо:
1) здійснити комісійної перевірки по викладеним фактам;
2) припинення подальшого монтажу конструкції навпроти квартири №4 в будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві;
3) зобов’язати балансоутримувача та осіб, причетних до монтажу цієї конструкції, а також замовника цих монтажних робіт, здійснити демонтаж встановленої металевої конструкції;
4) зобов’язати осіб, причетних до монтажу цієї конструкції, а також замовника цих монтажних робіт, відновити утеплення будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві з нанесенням відповідної декоративної штукатурки.

Під час здійснення перевірки та актування порушень по зазначеним фактам прошу не розголошувати мої персональні данні особам, причетним до монтажу металевої конструкції, а також замовникам монтажу цієї металевої конструкції (припускаю, що це є власник квартири №4 в будинку №2 по вулиці Уссурійській у місті Києві).

З повагою,
Панченко Олександр