Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-778 (5472080)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Невдало спроектований пішохідний перехід від метро Політехнічний інститут

Наприкінці минулого року на провулку Політехнічному було встановлено знаки, які позначають пішохідний перехід. Таке розміщення виявилось абсолютно не робочим з багатьох причин:
1) багато років поспіль тут стоянка маршруток;
2) бордюр без пониження, коли поряд є місце в рівень з дорогою;
3) сніг не прибирається, а навпаки зсувається в місце переходу;
4) мабуть, найважливіше, що перехід нікуди не веде, а впирається у кіоск.

Прошу не витрачати кошти на нанесення розмітки, а виправити помилки та перенести зебру в місце, де справді ходять люди.