Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4365 (5472307)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Оболонська РДА [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

По цій дорозі до ЗОШ № 225 та № 214 кожного ранку та вечора ходить до школи та з неї моя дочка та ще багато діточок і дорослих. Інтенсивність руху досить висока - ця дорога є центральною дорогою до вищезазначених ЗОШ та до станції метрополітену ”Оболонь”.

Проте якість цієї дороги досить низка, дорогу побудовано давно та її якість не відповідає сучасним стандартам. Плити, з яких побудовано дорогу, з плином часу змінили своє початкове положення (провалились у землю), у зв’язку із чим на дорозі виникає після дощу велика лужа, яку подолати майже не можливо та необхідно обходити по газону.

Просимо провести капітальний ремонт зазначеної дороги у відповідності до сучасних будівельних стандартів.