Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4366 (5472309)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Оболонська РДА [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Укладання та ремонт покриття!
Відсутнє покриття пішохідної доріжки при виході з метро Оболонь між домами, які знаходяться за адресою: вул. Маршала Малиновського 15/3 та проспект Оболонський 5.

Зазначена проблема виникла після прориву мереж водопостачання на заначеному місці. Після ремонту мереж, ділянку було засипано, але не відновлено покриття (плити).

Пішохідна доріжка знаходжиться в такому стані вже місяць, що викликає складність персування по цій ділянці, особливо в осінньо-зимовий період, коли покриття стає вологим та слизьким.

Прошу усунути зазначену проблему та про результати повідомити.