Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-2029 (5472324)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ОД - 504 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Тугай Сергій Олександрович
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Прошу посприяти у закінченні ремонту асфальтового покриття пешеходної доріжки повз будинок за адресою: вул. Героїв Дніпра, 35.

Ремонт було розпочато у жовтні 2018 року - було повністю зірвано асфалтове покриття доріжки, куски якого було кинуто поруч напризволяще...

До сьогодні не вивезено ані цей мусор, ані закінчено цей ремонт. Відсутніть асфальтого покриття унеможливлює користування пешеходною доріжкою , що примушує людей користуватися автомобільною дорогою та наражає останніх на небезпеку здоров’ю та життю.