Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4116 (5472340)
Зареєстровано:8 Лютого 2019
Тема звернення:Невдоволення посипанням вулиць сіллю чи/та піском
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на вул Амосова 10 уздовж Інституту фтизіатрії та пульманлогії протягом усієї зими не чистять і не посипають тротуар, що призводить до травмування пішоходів.
прошу вжити негайних заходів з посипання піском тротуару.