Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-1007 (5473028)
Зареєстровано:9 Лютого 2019
Тема звернення:Технічне обслуговування систем тепло-, водопостачання та водовідведення і зливов
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Гермаш Олександр Григорович
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

В буд.81 по бул. Вацлава Гавела останні півроку в під”іздах і уже в квартирах стоіть ЖАХЛИВИЙ СМОРІД. Ми, мешканці будинку,багато разів зверталися до ЖЕД 905,але чистка каналізаціі біля будинку не допомагає. ЗДАЄТЬСЯ,В ПІДВАЛІ СТОІТЬ БОЛОТО,АБО ПОСТІЙНО ПРОТІКАЄ КАНАЛІЗАЦІЯ. В будинку багато маленьких діток, особливо на перших поверхах, їм немає чим дихати ,та і всі ми наче провонялися назавжди. Постійно відкриті вікна ,а на вулиці зима. Дуже просимо розібратися з ЖЕД 905, знайти ПРИЧИНУ цього смороду І ЛІКВІДУВАТИ. З повагою, проханням і надією мешканці будинку.