Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1686 (5473062)
Зареєстровано:9 Лютого 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” []
Дата контролю:2 Березня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Два роки тому біля нашого будинку на зеленій зоні вирили 2 ями, і досі їх не зарили, там знаходяться електричні мережі, вони постійно у воді. Чому досі не відновлено благоустрій і хто має це зродити??? Щоб розрити розуму хватило, а зарити ні?? Чекаємо коли відбудеться коротке замикання і спалахне весь будинок??