Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-1401 (5473750)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Влаштування дитини в дошкільні навчальні заклади
Відповідальний:Освіта [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Васіна Марина Володимирівна
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Шановний Віталію Володимировичу!
Існуюче законодавство дискримінує права малих дітей, щодо вступу до Дошкільних Навчальних Закладів в нашій країні.
Абсолютно правильно урегульовано законом ситуація щодо вступу до шкіл – за «територіальною приналежністю», тобто зарахування до шкіл дітей, що проживають неподалік (у мікрорайоні).
Прошу Вас розглянути коригування порядку прийому дітей до ДНЗ, а саме:
обов’язкове зарахування дітей до ДНЗ, що постійно проживають неподалік (у мікрорайоні), тобто до найближчого садку за реєстрацією або за підтвердженням про постійне місце проживання (наприклад: реєстрація одного з батьків, постійна оренда помешкання, реєстрація в місцевій поліклініці, реєстрація дитини у відділі субсидій тощо).
Конституція України гарантує свободу переміщення по країні, без прив’язки до реєстрації. Разом з тим, маленька дитина, повинна долати найкоротший шлях до свого садка, для збереження дитячого здоров’я.
Необхідно забезпечити право всіх дітей України на вступ до найближчого ДНЗ. На сьогоднішній день багато батьків мають проблеми зі вступом до ДНЗ. Електронна черга майже не змінила ситуацію, адже все одно черга коригуються вручну, і, найголовніше, вона не працює за правильними критеріями, тобто взагалі не враховує «територіальну приналежність»! Ну, скажіть будь-ласка, як можна примушувати тягнути дитинку 2-х, 3-х років через пів міста, чи в другий район??
Така ж проблема і в мене. Більше року моя дитина (свідоцтво про народження: серія І БК №531871) в електронній черзі до ДНЗ № 307, розташованого біля нас, і з 70-ого місця ми перемістилися майже на 90-те…
Дуже просимо Вас розглянути даного листа та передати до вповноважених даним питанням.
Отрошко О.М.
0632857730
04070, Київ, Андріївський узвіз, 11, кв. 10