Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2114 (5473764)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність насипу (піску, солі) на дорозі, вулиці чи тротуарі
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Улица Донца, один сплошной лёд, как по этой дороге школьники должны ходить в школу, на коньках???