Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4463 (5473782)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність насипу (піску, солі) на дорозі, вулиці чи тротуарі
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Тротуари вулиць у Солом’янському районі не посипають піском та погано чистять. Зараз вул. Антонова (від Повітрофлотського пр. до пл. Космонавтів), вул. Єреванська, вул. Стадіонна, вул. Патріарха Мстислава Скрипника та інші невеликі вулиці - це суцільна крига, яка замерзла горбами. Люди йдуть і постійно падають. Але піском ніде тротуари не посипані!
Прошу ТЕРМІНОВО посипати!!!