Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4465 (5473788)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Сектор звзаємодії з правоохороними органами [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: Сектор звзаємодії з правоохороними органами
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Я хочу в черговий раз звернутись з вимогою нарешті навести лад із паркуванням автівок на перехресті біля кафе ”Марокана”.
Кожного дня особисто я, та багато інших людей, бо там дуже активний потік пішоходів, наражається на небезпеку для життя та здоров’я через абсолютно дике паркування авто, що грубо порушує норми ПДР. Водії постійно перекривають підходи до пішохідних переходів, вільно їздять по тротуару, включаючи рух заднім ходом. Люди мають якось увертатися від авто, щоб не потрапити під колеса
На жаль, ані поліція, ані міська адміністрація не вважають за потрібне забезпечити людям можливість спокійно пересуватися цим тротуаром та ніяк не реагують на ту дикість, що коїться кожного дня біля ”Марокани”, хоча вже неодноразово отримували скарги на цю ситуацію. На мою попередню скаргу я отримала відповідь, що в Києві недостатньо місця для паркування. Але ж це не виправдовує того, що моє життя та здоров’я має буди під загрозою через цей факт, та бездіяльність місцевої влади та поліції.
Встановіть вже огороджувальні стопвпчики там біля пішохідних переходів там та забезпечте людям можливість спокійно та безпечно пересуватися тротуаром.