Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5259 (5473828)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:11 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

По всей не четной стороне улицы Фучика не чистятся тротуары от снега, а тем более, от льда. Слой льда достигает 10 сантиметров.