Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3797 (5474345)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Голів ОСББ, ЖБК, та ін.
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Я є власником квартири за адресою: м. Київ, вул. Максимовича, 26, кв. 168

З метою надання комунальних послуг мною підписано договір з обслуговуючою організацією ТОВ ”Нова Англія”. Однак обслуговуюча організація вже тривалий час не надає/неякісно надає більшість комунальних послуг (прибирання прибудинкової території, прибирання МЗК, вивіз сміття, тощо), крім того, ТОВ ”НОВА АНГЛІЯ” відмовляється підписувати акт-претензію про ненадання комунальних послуг. (Відмова по підписанню Акту-претензії див. фото)

Крім того, в будинку за вказаною адресою не реалізовано вивіз побутових відходів, на території будинку тривалий час зберігається будівельне та побутове сміття.
В ЖК Нова Англія власна котельня, яка забеспечує теплом та гарячою водою квартири та нежитлові приміщеня комплексу, нарахування здійснюється по незрозумілим, кожного місяця різним тарифам (мною було написано в ЖЕК ТОВ Нова Англія більш п‘яти заяв з запитами що до розьяснення методики нарахування, але жодної відповіді я так і не отримала. (див. фото заяв) Також в будинку по зазначеній адресі значні теплові втрати в місцях загального користування через неякісні двері на холодні переходи, відсутні ліфти і відповідно двері в ліфтові шахти (тепло вилітае в повітря).

В будинку періодично протікає стеля через неякісно виконані покрівельні роботи.

Будинок отримав сертифікат готовності ще в квітні 2018 року, однак фасадні роботи на будинку не закінчені, ліфти відсутні (з кінця січня почались якісь перші роботи по монжу ліфтів), МЗК не облаштовані до кінця. Це все створює загрозу здоров”ю та життю мешканцям (дорослим, дітям та тваринам), які проживають в будинку за адресою м. Київ, вул. Максимовчича, 26, 1 та 2 під‘їзди.

Звернення власників до обслуговуючої організації не призводять до позитивного результату, тому я вимушена звернутись за допомогою в КМДА з метою вирішення нагальних питань по питанню надання якісних комунальних послуг ТОВ Нова Англія та проясненню питання законності формування тарифів за тепло, ГВ, комунальні послуги.