Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5331 (5474390)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання договорів з обслуговуючими організаціями
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю:25 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Повідомляю про проблему за адресою Деміївська, 16.

Мешканці Житлового комплексу Деміївка (вул, Деміївська 16), який був введений в експлуатацію у 2017 році, стурбовані тривалою неможливістю підписання прямих особистих договорів про надання послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення холодної та гарячої води (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Укладення договору на надання послуг з централізованого холодного водопостачання та водовідведення між виконавцем послуг і власниками квартир передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 №1198-VII.

Водночас, керуюча компанія ТОВ «Інвестбудгаличина», послуги якої були нав’язані інвесторам житлового комплексу у примусовому порядку після здачі будинку, протягом всього часу з введення будинку у експлуатацію, блокує підписання мешканцями прямих особистих договорів з постачальниками послуг.

Прошу надати інформацію, яким чином та коли мешканці будинку за адресою Деміївська. 16 можуть підписати прямі особисті договори про надання послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення холодної та гарячої води безпосередньо з постачальниками послуг.