Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2154 (5474401)
Зареєстровано:10 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Свистунов Олександр Вікторович]
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня.
Маю скаргу, що-до влаштування дорожного покриття пішохідної доріжки через парк Орлятко, що є основною транзитною лінією мешканців району, що рухаються від зупинки швидкісного трамваю.
Основна проблема даного шляху, що він має дуже погане покриття, що було там влаштовано, ще з часів СРСР і реконструкція парку, що була проведене не охопила даний фрагмент в реконструкцію. Даним шляхом постійно рухаються, велосипедисти, молоді батьки з колясками, діти в різний час доби.
На даному відрізку дороги можна отримати каліцтво, якщо уважно не вглядатись під ноги, бо там є і ями, і неякісно покладені бетонні блоки, іноді трапляється арматура, що стерчить з землі, ітд.
Прошу розібратись з даним питанням та вирішити його в найкоротші терміни.