Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5347 (5474538)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Голів ОСББ, ЖБК, та ін.
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

З 8-10.02.2019 р. навпроти вікон будинку, а це до ДЕСЯТИ метрів вже дев’ять років, як правило суботу, неділю і понеділок відбувається закидання всіляким сміттям з контейнерів на ділянка зеленої зони. Як правило 3 - 5 разів на місяць машина для вивезення сміття взагалі не приїзджає і воно кілька суток складається поверх контейнерів та навколо, ще все літае за вітром, воняе, розкладается, та розмножае шкідників. А ще всі роки сміття забирають в ночі біля 2 - 4 години, машина приїзжає під вікна квартири з неймовірним гуркітом, мигалками та звуковим сигналом, з зеленої зони стягують повний контейнер і так девять років поспіль, а потім біля пятої години ранку перші люди починають наповняти бак що теж дуже шумно. У всіх отриманих відповідях чітко наголошується що контейнери для ТПВ ( твердих побутових відходів ), виникає затитання а куди діваются всі мякі та дуже мякі відходи ??? які мають дуже хараткерний сморід та признаки розпаду ??? І куди ідуть гроші за постійні відсутності машини, чи повертає ” голова ” їх до кооперативу ?
Все це відбувається систематично і має дуже багато скарг і звернень на номери гарячих ліній 15-45 і 15-51, звернення до голови Деснянської районної адміністрації, Санітарні служби міську та районну, Инфроструктуру Києва, але результатів ніяких немає до сьогодні, як і перевірок. Всі чиновники роками нічого не роблять, такі дії вимагають серйозних перевірок і заміни недобросовісних керівників та всьго штату !