Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4506 (5474573)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Моє звернення стосується світлофора на Кільцевій дорозі (Велика окружна), яку не вдалося знайти у списку вулиць. Окружна дорога для пішохода складається з двох смуг (і, відповідно, двох світлофорів) і проміжку між ними, які треба подолати для переходу з мікрорайону Теремки-2 (вул.Василя Касіяна) на Теремки-1 (зупинка ”Академія праці”) або навпаки. Ці згадані два світлофори вмикають зелене світло для пішоходів одночасно, на 22 секунди. За цей час деякі люди намагаються перебігти обидві дороги, що ледве вдається, інколи фінішують вже на червоний сигнал. Найгірше, що це роблять діти - на Теремках-2 розташовані музична і художня дитячі школи, дитяча і доросла поліклініка, а на Теремках-1 їх немає, тому так багато дітей і підлітків змушені регулярно, по 3-4 рази на тиждень перетинати цю дорогу. Пояснити дітям, що це небезпечно - практично неможливо, бо вони регулярно бачать, як це роблять дорослі, тож вважають, що це нормально.
Тому в мене така пропозиція: необхідно розсинхронізувати ці два світлофори, щоб вони включалися з такою ж періодичністю, як і зараз, але ПО ЧЕРЗІ, а не одночасно. Тобто, якщо зараз обидва світлофори включаються одночасно через 80 секунд, то прохання змінити це на такий режим: пішоходам включається зелений сигнал на одному світлофорі, є 22 секунди на перехід однієї дороги (бо багато літніх людей ходять в поліклініку), а через 40 секунд після першого, вмикається зелений сигнал для пішоходів на другому світлофорі. Ще через 40 секунд - знов перший. Або хай цей проміжок хоч і 50-60 секунд буде, аби лише поокремо. Тому що безпека пішоходів - понад усе! На тому світлофорі й так досить небезпечно через недисциплінованість деяких водіїв, які то поспішають настільки, що проскакують на червоний сигнал, коли вже пішоходи виходять на перехід, то довгі грузові машини бояться відстати від свого хвоста в заторі й перекривають пішоходам перехід, коли вмикається зелений сигнал, але на це вплинути складніше, а от відрегулювати 2 світлофори - цілком можливо, щоб зробити цей перехід безпечнішим для молодого покоління, а також інших пішоходів.
А на перспективу треба закласти в план сучасний підземний перехід з пандусами для колясок і літніх людей. Додаю фото вищеописаних світлофорів. На одному з кадрів видно, як мама з донечкою добігають другу дорогу за 22 секунди, на другому - жінка у світлій курточці теж поспішає подолати дві дороги за раз. Дякую за увагу. Сподіваюся на виконання прохання.