Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8936 (5474642)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ТОВ ”Селтік” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Піддубна Зінаїда Григоріївна
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

За адресою ,бульвар Шамо 20/1 біля першого під’їзду,знаходиться сміттєве загородження в якому стоять 4 сміттєві баки.
В них викидають своє сміття магазин ”Фора”,”Дінь-Дінь” а також інші магазини які знаходяться за адресою Ентузіастів 37.
Сміття вивозять один раз на добу,але ситуація просто жахлива ,цей смітник завжди завалений сміттям,як до вивезення так і після вивезення.
Прохання перенести цей смітник до магазину Фора,і нехай слідкують за чистотою,або необхідно вивозити сміття два рази на добу.