Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3835 (5474773)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!
Я матір 2,5 річної дитини, маю змоги пройти з візочком до ринку ” Дніпро”, оскільки не нанесено дорожню розмітку ”Зебра” біля хоз.двору ринку ”Дніпро” на бульварі Кольцова 12. Раніше на цьому місці була нанесена розмітка ”Зебра”б
але розмітка вже стерлась. Так , є знак , ”Небезпечний поворот направо”, але водіі все ж мчать на великій швидкості на цьому місці.

Дуже Вас прошу:
1) Відновити, знову намалювать дорожню розмітку ”Зебра” біля Хоз двору ринку ”Дніпро” на бульварі Кольцова 12. та встановити лежачого поліцейського.
2) Заборонити парковку автомобілей на місці наземного переходу. (штрафувати порушників)

Мене дуже обурило, що я не змогла з візочком проїхати на ринок-купити молока дитині.