Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4521 (5474789)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Мене турбує розриття проїзної частини вул. Теремківської, біля будинку 2а, що вже почало осипатися і скоро зруйнується вся дорога. За інформацією, що же отримана нами у відповідях та після оперативної наради 23.01.2019 у Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації нам вже відомо, що за адресою вул. Теремківська роботи по прокладанню водопроводу, каналізації виконуються ТОВ «Глобал Еко Сервіс Груп» на замовлення ТОВ «БК «Інтергал-Буд» відповідно до контрольної картки від 14.01.2019 № 19010003-Гл виданої Департаментом міського благоустрою КМДА. Таке будівництво каналізаційних та інших мереж по вулиці Теремківській у приміську зону у зоні охорони джерел питного водопостачання є створенням екологічної небезпеки для трьох дитячих садочків, школи і 10-тисячної громади Теремки 1: Кібцентр. ДБН В.2.5-74:2013 зони санітарної охорони 50 м для бювету. Крім того, роботи плануються на території ”Парку відпочинку на вул. Теремківській”.
Існуюче розриття вже створює небезпеку та непереборну при продовженні робіт загрозу безпеці населенню та території. Вже зараз утворюються пробки, що значних порушень вимог забезпечення упорядкованого середовища життєдіяльності в період будівництва, які створюють загрозу безпеці населення і території, порушують режим безперервного інженерного забезпечення, транспортного і комунально-побутового забезпечення населення та прилеглих територій. Я вже не кажу про виникнення непереборних при продовженні робіт загроз безпеці населенню та території у разі витоку фекалій у зоні бюветного комплексу, дитячих садочків, школи і т.д. Крім того, існуючим проектом будівництва передбачено прокладання мереж водопостачання у санітарній зоні (300 м) старобрядницького кладовища на вул. Жулянській у м. Києві, на якому є поховання 2018 року.
Ні підрядник, ні замовник не повідомили та не погодили в установленому порядку з балансоутримувачем (КП Зеленбуд та КП Київводфонд) проведення та початок робіт. Так само ні один з них не повідомив про початок робіт місцеву РДА.
Прошу провести перевірку законності та корупційності надання дозволів і контрольної картки від 14.01.2019 № 19010003-Гл на роботи по прокладанню водопроводу, каналізації, що виконуються ТОВ «Глобал Еко Сервіс Груп» на замовлення ТОВ «БК «Інтергал-Буд».