Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4526 (5474813)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Будівництво каналізаційних систем у приватному секторі
Відповідальний:Департамент експлуатації каналізаційного господарства [Новицький Дмитро Юрійович], виконавець: Новіков Ігор В’ячеславович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Зараз розпочато будівництво каналізаційних та інших мереж по вулиці Теремківській у приміську зону у зоні охорони джерел питного водопостачання, що є створенням екологічної небезпеки для трьох дитячих садочків, школи і 10-тисячної громади Теремки 1: Кібцентр. ДБН В.2.5-74:2013 зони санітарної охорони 50 м для бювету. Крім того, роботи плануються на території ”Парку відпочинку на вул. Теремківській”.
Існуюче розриття вже створює небезпеку та непереборну при продовженні робіт загрозу безпеці населенню та території. Вже зараз утворюються пробки, що значних порушень вимог забезпечення упорядкованого середовища життєдіяльності в період будівництва, які створюють загрозу безпеці населення і території, порушують режим безперервного інженерного забезпечення, транспортного і комунально-побутового забезпечення населення та прилеглих територій. Я вже не кажу про виникнення непереборних при продовженні робіт загроз безпеці населенню та території у разі витоку фекалій у зоні бюветного комплексу, дитячих садочків, школи і т.д. Крім того, існуючим проектом будівництва передбачено прокладання мереж водопостачання у санітарній зоні (300 м) старобрядницького кладовища на вул. Жулянській у м. Києві, на якому є поховання 2018 року.
Прошу повідомити, чи відбувалося оцінювання впливу на довкілля будівництва каналізаційних та інших мереж по вулиці Теремківській та Жулянській у приміську зону.