Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-1694 (5474871)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Вимагаємо привести до ладу пішохідну зону біля будинку по вул. Адама Міцкевича. Тротуари вкриті шаром льоду, неможливо пересуватися пішоходам. Необхідно прибрати лід із тротуарів або посипати сіллю чи піском.
Люди падають та отримують травми! Досить знущатися з пішоходів!