Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3849 (5474925)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Голів ОСББ, ЖБК, та ін.
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Я є мешканцем будинку 7 по вул. Григорія Ващенка.
Протягом останніх декількох місяців біля будинку, в місці розміщення контейнерів для сміття постійний бруд, сморід. Контейнери зі сміттям постійно переповнені через те, що своєчасно не вивозяться. При цьому, при вивезенні сміття територія поряд з контейнерами не прибирається та валяється на підлозі місяцями. Сміття розносить вітер навколо нашого будинку та сусідніх на десятки метрів. Контейнери для сміття вже півроку поспіль стоять в хаотичному порядку на проїзджій частині подвір’я.
Крім того, незважаючи на те, що будинок новий, на першому поверсі першого парадного понад рік пошкоджений відкос двері (відбито дві великі кафелини), проте жодних заходів щодо відновдення пошкоджень керівництвом ТОВ фірма ”Компас” не вжито.
Через невиконання керівництвом ТОВ фірма ”Компас” своїх обов’язків, щодо прибирання прибудинкової території, мешканці будинку повинні дивитись на цей безлад, нюхати сморід та ходити по сміттю. За що мешканці будинку платять щомісяця чималі кошти?
На підставі Закону України ”Про звернення громадян” прошу:

1. Призначити та провести перевірку викладених у скарзі доводів;
2. Притягнути керівництво ТОВ фірма ”Компас” до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України;
3. Зобов’язати усунути допущеніі порушення в найкоротші строки.
Про прийняте рішення, вжиті стосовно керівництва ТОВ фірма ”Компас” заходи реагування, прошу повідомити мене у строк, передбачений Законом України ”Про звернення громадян”.