Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8970 (5474965)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Голосіїво” []
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Ще в 2017 році я подавав звернення №К-17579 від 17.04.2017 р. з приводу відновлення асфальтового покриття пішохідної алеї, яка йде вздовж непарної сторони вул. Касіяна від станції метро «Іподром» на масив «Теремки-2», що було зруйноване працівниками ПАТ «Київенерго» під час ремонту теплотраси. З того часу у вирішенні даної проблеми нічого не змінилося. Проблема так і не вирішена.
Повторний ремонт теплотраси проводився неодноразово, в т.ч. працівниками КП ”Київтеплоенерго”, внаслідок чого кількість зруйнованих ділянок алеї лише збільшилася, а відновлення асфальтового покриття так і не зроблено.
В період дощів та снігопадів значна частина алеї перетворюється на суцільне непрохідне болото (див. фото у вкладенні), що створює істотні складнощі для пересування мешканців та гостей житлового масиву.
З огляду на викладене, повторно переконливо прошу вжити дієвих заходів впливу на відповідних суб’єктів господарювання та зобов’язати їх виконати всі необхідні роботи з відновлення асфальтового покриття зазначеної пішохідної алеї.