Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-526 (5475012)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Інші технічні недоліки стану ліфту
Відповідальний:ОД - 501 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Никитюк Сніжана Миколаївна
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Оскільки у відповідь на моє звернення Є-444 ситуація з підвищеним шумом маленького (пасажирського) ліфта покращена не була, натомість була надано формальна відповідь (відписка), вимушений зареєструвати повторне звернення:

При русі шахтою кабіни пасажирського (маленького, з правої сторони) ліфта спостерігаються сторонні звуки в вигляді скрипу (або металічного скрегіту). Як правило, це явище спостерігається при русі кабіни вниз на рівні середніх поверхів. Ці сторонні шуми значно погіршують акустичний комфорт в квартирах, прилеглих до шахти ліфта та порушують нічний сон мешканців. Проблема почала спостерігатися з осені 2018 року.

Прошу здійснити перевірку ліфта та усунути зазначену проблему, згідно ст. 19 Закону ”Про звернення громадян”, ст. 19, абзацу 12”.

Ліфт новий, відпрацював декілька років, заміни не потребує. Фотографію ліфта додаю.

Також нагадаю основні моменти звернення та окремі статті закону ”Про звернення громадян”

1. Ліфт працює, проте з підвищеним акустичним шумом;

2. Ліфт новий, заміни не потребує;

3. Ст. 19 Закону ”Про звернення громадян”
Органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об’єднання громадян, засоби масової інформації, їх керівники та інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов’язані:...
особисто організовувати та перевіряти стан розгляду заяв чи скарг громадян, вживати заходів до усунення причин, що їх породжують, систематично аналізувати та інформувати населення про хід цієї роботи.

4. Ст. 24 Закону ”Про звернення громадян”
Особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.

При порушенні з боку керуючої компанії Закону України ”Про звернення громадян”, зокрема ст. 19, абзацу 12, маю намір звернутися з заявою до прокуратури для захисту моїх прав щодо адекватного розгляду звернення.