Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5384 (5475045)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:УЖГ Печерського району [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: Григор’єва Олена Петрівна
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

ЕФІР. Доброго дня! Гасло мера Кличка ”Сила не в словах, а в справах” просто ПОПУЛІЗМ!!! Протягом декількох місяців я звертав увагу керівництва міста, Печерської у місті Києві РДА щодо СТАНУ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ НАВКОЛО БУД. 10, бульвар Лесі Українки! У нічний час мешканці можуть травмуватись через ями з тильного боку будинку, а автомобілі незабаром не можуть зовсім їхати!!! Відповідні керівники відповідали, що будинок не відноситься до їх керівництва, він відомчий, ми НІЧОГО НЕ МОЖЕМО ЗРОБИТИ! А для чого тоді ВЛАДА???!!! Будинок у центрі столиці України є, країна ”іде в Європу” за словами мера міста і сам він мешкає дуже часто в Європі, а відремонтувати прибудинкову територію ( ПОТРІБНО 10 НОШ АСФАЛЬТУ та БАЖАННЯ!!! ) ніхто НЕ МОЖЕ!!! ГАНЬБА КЛИЧКУ та Печерської РДА!!! ВИМАГАЮ ВІДРЕМОНТУВАТИ ПРИБУДИНКОВУ ТЕРИТОРІЮ НАВКОЛО БУДИНКУ 10, бульвар ЛЕСІ УКРАЇНКИ, КИЇВ.
Без поваги до керівників КМДА та Печерської РДА!!!