Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8991 (5475203)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Ремонт та заміна електроприладів
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Матвієнко Г. А.
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Голові Соломянськоі РДА в м. Киеві Довбаню І.М.
Шановний Ігорю Миколайовичу! Для мешканців буд.№32 по вул. В.Липківського важливо щоб для провадження реформи ЖКГ керивництво ЖЕД складали моральні. честні та компетентні люди. Посада нач. ЖЕД -це скоріще за все. менеджер, який не завжди мае технічну освіту і тому саме від головного інженера, який очолюе інженерну группу з 20 осіб ЖЕД №901, лягае уся відповідальність за приняття технічних рішень. Вимушений навести декілька прикладів з діяльності гол. інженера ЖЕД№901 Д.Янеева про його некомпетентність та безвідповідальність.
Під час ліквідаціі аваріі ГВП 29.01.2019 р. у нашому будинку було зясовано, що крани-зуслонкі будинка подачі та ціркуляціі ГВП не справні та потребують заміни, що і було зроблено , але по наказу Д.Янеева був виданий тільке один ціркуляційний кран замість двух.Такім чіном ,як і до ремонта, не можна перекрити воду у випадку черговоі аваріі. Це прі тому, що на складі , зі слів сантехників, були обидва крани.. Даремно у бойлерні спускали воду на час ремонту з усіх шести будинків , які приеднені до одноі магістралі з нашім будинком.
В зверненні К-3635 я просив Д.Янеева комісийно підтвердити що внутришньо-будинкова електромережа нашого будинку знаходиться в а в а р і й н о м у стані , тому що з самого початку заселення будинку у 1979р. вона не відповідала вимогам радянскіх ГОСТ , а тепер ДБН.В.2.5-23:2010 ”Проектування електрообладнання обектів цівільного призначення”, а саме п.5 , якім передбачено переріз алюмініевого кабелю 35 кв.мм , а не 16 кв.мм якій застосовано.В будинку відсутній газ і викорастовани 2-х квт. електроплити ”Нова-Вятка”.Такім чіном , вдвічі перевищена нагрузка на електромережу тільке за рахунок електроплит .Мешканцям будинку конче необхідниій відповідний Акт за підписом гол.інженера щоб оформити фінансування з місцевого бюджету.Д.Янеевим разом з черговим електриком та представниками мешканців було обстежено вибірково поповерхові щити будинку. На просте питання, чі розуміе Д.Янеев пожаронебезпечний стан будинку по причіні існуючіеі електромережі.була відповідь ”Ну і що такого?” Але ж с саме з ціеі причіни у 2011р. був пожар в будинку який показували в ”Чрезвичайних новинах” на всю краіну. Вигоріла електромережа на 9 та 10 поверху. І це при тому. що завтякі такімже як він попередникам не обслуговувалась і вішла з ладу сістема димоудаління з нашого 16-ти поверхового будинку.
Прошу дати оцінку наведенним фактам та приняти відповідне рішення.