Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3868 (5475397)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня,

Після здійснення ремонтних робіт теплотраси поруч із будинком по Оболонській площі 2А, не було належним чином відновлено дорожнє покриття пішоходної доріжки. Натомість, місце де відбувався ремонт перетворили у непокрите нічим згромадження грунту та зіпсованих шматків бетонних плит. Все це за наявності будь-яких опадів перетворюється у глибоку багнюку та суттєво ускладнює переміщення мешканців району в напрямку ст.м.Оболонь.

Прошу, перевірити адекватність здійснених робіт в даному місці, та залучити відповідальних осіб чи організації до відновлення пішохідної доріжки.

Дивіться знімки з місця проблеми в додатку.

Дякую!